معرفی

برین کنی + { 2 افتخار مهم }

آشنایی با برین کنی، پوکر باز معروف

برین کنی اسمی است که احتما تابحال در حوضه‌ی شرط بندی زیاد به گوشتان خورده است و ما قصد داریم در این مقاله شما را بیشتر با وی آشنا کنیم. برین کنی از پوکر بازان معروف حرفه‌ای است که  توانسته برنده‌ی رویداد اصلی سری مسابقات پوکر 2019 ترایتون در مونته نگرو و جایزه 21.3 میلیون دلاری هنگ کنگ که  معادل $2,713,876 می باشد، شود.

در ادامه این مقاله می‌خواهیم شما را با چگونگی ورود این اسطوره به بازی پوکر و مسیر موفقیت آن آشنا کنیم تا بار دیگر متوجه شویم که رسیدن به موفقیت و کسب سود در بازی پوکر به  آسانی تایپ کردن آن نیست چرا که وقتی پای صحبت پوکر بازان حرفه‌ای می‌نشینیم، آن‌ها هم بر این نظرند که که رسیدن به موفقیت در این بازی پر‌هیجان نیازمند رعایت نکات کلیدی می‌باشد.

این بازیکن حرفه‌ای تایم زیادی از زندگی خود را  به آموزش پوکر اختصاص داده است که شما می‌توانید برای بررسی دقیق‌تر از آموزش ارائه شده توسط این بازیکن که خیلی هم ساده می‌باشد، ثبت شرط های سودآوری برای خود داشته باشید.

نوشته های مشابه
برین کنی + { 2 افتخار مهم }
برین کنی (پوکرباز)

برین کنی

برین کنی از آن پوکربازان معروف دنیا است که پیش از ورود به عرصه پوکر، در رشته دیگری مشغول بازی بوده است. این اتفاق در میان پوکربازان زیاد دیده شده است. در نهایت جذابیت بازی پوکر سبب شده تا این افراد، پوکر را به‌عنوان مقصد نهایی خود انتخاب کنند.

اگر می‌خواهید بدانید برین کنی، در چه رشته‌ای مشغول بازی بوده و سپس چه افتخاراتی را در عرصه پوکر به‌دست آورده است، ادامه مطلب را به‌هیچ‌عنوان از دست ندهید.

Bryn Kenny پسر نیویورکی عاشق پوکر!

برین کنی در یکم نوامبر سال 1986در نیویورک پا به کره خاکی گذاشت. برین پیش از آن‌که بخواهد به‌سمت پوکر بیاید، به بازی مجیک علاقه‌مند شده بود. همان‌طور که گفتیم، برخی از پوکربازان معروف دنیا پیش از آن‌که بخواهند وارد این عرصه شوند، بازی‌های دیگری را تجربه کرده‌اند.

اما نکته جالب این است که بیشتر این افراد، از بازی مجیک به پوکر گرایش پیدا کرده‌اند. یکی از همین افراد، برین کنی است. او مدت‌ها مشغول بازی مجیک بود که در نهایت تصمیم گرفت برای حرفه خود، بازی پوکر را انتخاب کند.

ورود برین کنی به مسابقات پوکر
ورود برین کنی به مسابقات پوکر

ورود برین کنی به مسابقات پوکر

کنی همانند بسیاری از پوکربازان مطرح دنیا، پیش از آن‌که بخواهد به‌صورت رسمی وارد مسابقات پوکر شود، تمرین‌های زیادی انجام داد، خودش را مسابقات آنلاین محک زد و در مسابقات غیررسمی یا همان زیرزمینی شرکت کرد. زمانی که او به این مهم رسید که توانایی حضور در مسابقات رسمی را دارد، برای شرکت در یک مسابقه زنده، اقدام کرد.

او در سال 2007 موفق شد اولین برد نقدی خود را کسب کند. این اتفاق برای او بسیار ارزشمند و بزرگ بود؛ زیرا پیش از آن، چنین افتخاری برایش پیش نیامده بود. برین کنی در سال 2007 با شرکت در مسابقات ساحل شرقی، توانست به این برد ارزشمند دست پیدا کند.

آیا Bryn Kenny در بازی پوکر، موفق به دریافت دستبند شده است؟
آیا Bryn Kenny در بازی پوکر، موفق به دریافت دستبند شده است؟

آیا Bryn Kenny در بازی پوکر، موفق به دریافت دستبند شده است؟

اگر از دنبال‌کنندگان اخبار پوکربازان معروف دنیا باشید، حتما با مسابقات WSOP یا همان سری مسابقات پوکر جهانی آشنا شده‌اید. WSOP به‌عنوان معتبرترین مسابقات پوکر شناخته می‌شود که به نفر اول این مسابقات، دستبند مخصوصی اهدا می‌شود.

در کارنامه کاری بهترین پوکربازان دنیا، این جایزه به چشم می‌خورد. اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا برین کنی تاکنون موفق شده است به این جایزه معتبر دست پیدا کند؟

جواب مثبت است. برین کنی از جمله پوکربازانی‌ست که توانسته این جایزه مهم و معتبر را در کارنامه کاری خودش داشته باشد. او در سال 2014 در رویداد 10-Game Mix Six Handed به ارزش 1500 دلار شرکت کرد و موفق شد آخرین کسی باشد که در این رویداد باقی می‌ماند.

او پس از کسب قهرمانی در این مسابقه، اولین دستبند WSOP خود را به‌دست آورد. در پی قهرمانی در این تورنمنت، به او جایزه 153 هزار دلاری اهدا شد.

دو سال پس از کسب این موفقیت، یعنی در سال 2016، برین کنی در رویداد اصلی سری مسابقات جهانی پوکر موفق شد در تورنمنت Pokerstars Caribbean Adventure $100K Super High Roller حریف قدرتمند خودش، یعنی جو مک‌کیهن را شکست دهد و برنده 1 میلیون و 687 هزار دلار شود.

برین در مجموع 7 بار تاکنون موفق شده میز نهایی مسابقات  WSOP را تجربه کند که در این بین، یک بار آن منجر به دریافت دستبند این مسابقات شده است. همچنین او 32 پایان پولی را در این مسابقات تجربه کرده است.

جایگاه برین کنی در میان بهترین پوکربازان دنیا
جایگاه برین کنی در میان بهترین پوکربازان دنیا

جایگاه برین کنی در میان بهترین پوکربازان دنیا

موفقیت‌های چشمگیری که Bryn Kenny به‌دست آورد، توانست او را در جمع بهترین پوکربازان دنیا قرار دهد. کنی از 3 آگوست 2019 در فهرست جهانی پوکر در رتبه چهارم و در فهرست Hendon Mob All-Time Money در رتبه اول قرار دارد. Hendon Mob گروهی متشکل از چهار بازیکن پوکر حرفه‌ای از لندن است:

  • Joe Beevers
  • Barny Boatman
  • Ross Boatman
  • Ram Vaswani

نکته جالب در رابطه با کنی این است که از آگوست 2020، بردهایش در مسابقات زنده از مرز 55 میلیون دلار گذشته است.

رقابت با پوکربازان معروف دنیا در تورهای جهانی و اروپایی
رقابت با پوکربازان معروف دنیا در تورهای جهانی و اروپایی

رقابت با پوکربازان معروف دنیا در تورهای جهانی و اروپایی

گرچه برین کنی از پوکربازان معروف دنیاست و دستاورهای بزرگی در کارنامه حرفه‌ای‌اش دارد، اما ناکامی او در تورهای جهانی و اروپایی، برای او تبدیل به یک حسرت شده‌اند. او بارها در این تورنمنت‌ها شرکت کرده اما هیچ‌گاه نتوانسته به مقام قهرمانی برسد.

برین کنی در مسابقات تور جهانی (WPT) موفق شده است 6 پایان پولی را برای خود رقم بزند. همچنین در تور اروپا (EPT) او توانسته 5 بار مسابقات را با جایزه پولی به پایان برساند.

یادگیری قوانین بازی پوکر همچون برین کنی
یادگیری قوانین بازی پوکر همچون برین کنی

یادگیری قوانین بازی پوکر همچون برین کنی

شاید برای شما که از دنبال‌کنندگان اخبار بازی پوکر هستید، این سوال پیش آمده باشد که راز موفقیت افرادی همچون برین کنی چیست؟ چرا برخی تا این حد توانسته‌اند در این بازی، خوش بدرخشند و عده‌ای به زوال و نابودی کشیده شده‌اند؟

جواب این سوال یک چیز است: قوانین بازی پوکر. اگر شما بتوانید به‌خوبی به قوانین بازی پوکر مسلط شوید و آن را دریابید، مطمئن باشید می‌توانید در این رشته به موفقیت برسید.

برخی‌ها بر این باورند که بازی پوکر، تماما شانس و اقبال است. اما حرفه‌ای‌های این رشته، خوب می‌دانند که حتی اگر شانس خوب (دست خوب) به شما بیفتد، اما قوانین بازی پوکر را بلد نباشید و ندانید چگونه باید از هر دستی، بهترین استفاده را ببرید، شک نداشته باشید موفقیتی کسب نخواهید کرد.

افرادی مثل برین کنی در شرایط متفاوتی خودشان را محک زده‌اند. از بازی‌ در جمع‌های خودمانی، تا مسابقات غیررسمی، آنلاین و در نهایت رسمی. هیچ‌کدام از نام‌داران عرصه پوکر، در همان ابتدا قدم‌های بزرگ برنداشته‌ و باتوجه به پتانسیلی که دشته‌اند، حرکت کرده‌اند.

پس بهترین راه برای آن‌که در راه افرادی مثل برین کنی قرار بگیرید این است که قوانین بازی پوکر را از حفظ شوید و سپس زندگی‌نامه بهترین پوکربازان دنیا را مطالعه کنید تا از شکست‌ها و موفقیت‌هایشان، درس‌های ارزشمندی بگیرید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
X
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x